Giriş Yap

Kasım, 2022

çar16kas19:0020:15Event OverÇağdaş Dans19:00 - 20:15 Gümüşayak Stüdyo Düzenleyen: Gonca Gümüşayak Etkinlik Türü:Çağdaş Dans,DansEtkinlik Tipi:Ders

İçerik

Bir dansçı olarak beden ve zihin bütünlüğü içinde bedeninizi ve hayatınızı dengelemeye yönelik dersleri içerir.

 

(BMC= Body-mind catering) Beden - Zihin merkezleme yöntemiyle düzenli bir çağdaş dans teknik dersini bölümlerine ayırarak öğrenmeyi deneyimlersiniz.

 

Bartanieff Release, José Limón, Skinner Release, Counter Teknik ve Gaga çağdaş dans tekniklerinden faydalanılarak oluşturulmuş dersler üç bölümden oluşur: Teknik, doğaçlama, gevşeme.

Nefes ve esneme hareketleri, Bartenieff Release ısınmaları ile başlayan derslerin teknik bölümünün yerde ve ayakta kombinasyonlarla gelişen bir akışı vardır. Anatomi ve fizik kanunlarına göre vücudumuza verdiğimiz yönler ve yönergeler sayesinde bedenimizi daha dengeli bir şekilde kullanabildiğinizi görürsünüz. Performansınız sırasında potansiyel enerjinizin yönlerini daha farkına vararak hareket etmeye başlarsınız.
Nasıl daha dinamik, hafif, ekonomik ve rahat hareket ettiğinizi görürsünüz.

Satın Al

Bu etkinlik için biletler artık satışa sunulmamaktadır!

Düzenleyen

Gonca Gümüşayak

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
X
X
X