Giriş Yap

Şubat, 2022

sal01şub19:0020:15Event OverOnlineHatha Yoga I19:00 - 20:15 Online Düzenleyen: Gonca Gümüşayak Etkinlik Türü:Hatha Yoga,YogaEtkinlik Tipi:Ders

İçerik

Yoga “Bir” olma halidir, bir “var oluş” yoludur. Yoga bedenimiz ve zihnimizdeki farklılıkların dengesini bulmanın, kendinizi daha iyi tanımanın yoludur. Yoga, nefes alma ve nefes verebilmenin en temel farkındalık halidir. Yoga her gün yeniden yenilenen bir yaşam yoludur.

 

Gonca Gümüşayak ile Yoga pratiklerinde Hatha Yoganın (Vinyasa Yoga) Akış Yogası stili uygulanır. Pratik boyunca bir nefes bir hareket uygulaması içerisinde akış halinde asanalar arasından geçerken zihninizi rahat bırakmayı deneyimler, meditatif, gözlemci bir zihin-beden hali geliştirirsiniz.

 

Vinyasa Yoga Hatha Yoganın bir kolu olup ilk uygulayıcısı Cindy Lee’dir. Gonca, Zeynep Aksoy, Cindy Lee ve Godfrey Devereux bire bir danışanlarından olan Mey Elbi’nin öğrencisi olarak Yoga yolundaki araştırmalarına devam etmektedir. Sizlere de bu yolculuğa çıkmak için bir davet sunar.

 

“ Yoga ne yapabildiğiniz ile değil, ne hissedebildiğiniz ie ilgilidir”.- Godfrey Devereux

Satın Al

Bu etkinlik için biletler artık satışa sunulmamaktadır!

Online Etkinlik Giriş Bilgileri

Bu etkinlik gerçekleşti!

Düzenleyen

Gonca Gümüşayak

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
X
X
X