Giriş Yap

Aralık, 2021

per09ara12:0013:00Event OverOnlineYüz Yogası12:00 - 13:00 Online Düzenleyen: Gonca Gümüşayak Etkinlik Türü:Yoga,Yüz YogasıEtkinlik Tipi:Ders

İçerik

Yaşlanmayı durdurmak mümkün değil ama her yaşın güzeli olmak yüz yogası ile elinizde!

 

İnsanın sinir ve stresi ilk ve en yoğun olarak yüzüne yansır.
Yüz Yogası günlük yüz egzersizleri ile cildinizi güçlendirip rahatlatarak, cilt yaşlanmasının etkilerini azaltmaya yardımcı olur.
Yüz yogası rahatlatıcı masajlar ve yüzdeki kasların çalışmasını sağlayan bir dizi egzersiz tekniklerinden oluşur.

 

Boyun, omuz, yüz kas gruplarının efektif olarak çalıştırılması sayesinde yüzünüzün kısa bir sürede hızlı bir şekilde forma girdiğini gözlemleyebilirsiniz. Yüz Yogasında, zihin ve kalp ile bağlantılı yüz egzersizler nefes ile bütünsel olarak olarak yapılır. Yüz yogası çeşitli egzersizlerin eşleştirilmesiyle her bireye özel olarak uygulanır.

 

Gonca Gümüşayak 2016 yılının Mart ayında yüz felci geçirmiştir. Bu dönemde iyileşmek için öğrendiği Yüz Yogası hayatında çok olumlu bir pencere açmasına imkan sunmuştur. Yüzünün fonksiyonlarını geri kazanımında Yüz Yogasının katkısı yadsınamaz. Sizler de “daha sağlıklı, daha genç, daha dinç görünmek” için Yüz Yogası yapmak istiyor olabilirsiniz. Amacınız her ne olursa olsun 10 seanslık size özel tasarlanmış Yüz Yogası pratiği ardından siz de yüzünüzdeki değişimi fark edeceksiniz.

Satın Al

Bu etkinlik için biletler artık satışa sunulmamaktadır!

Online Etkinlik Giriş Bilgileri

Bu etkinlik gerçekleşti!

Düzenleyen

Gonca Gümüşayak

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
X
X
X